rád bych Vás přivítal nad Vašimi dopisy.


Začal bych příspěvkem Marka, který mne včera večer požádal o booklety skupiny Iron Maiden. Trochu záhadná žádost, uvážíme-li, že Železná panna nepatřila k mým nejoblíbenějším kapelám a Eddie mi v pokojíku rozhodně nevisel. O to podivnější je fakt, že když jsem se včera vrátil z Amsterdamu, tak jsem mu je všechny stáhl a ráno jsem se divil, čím to mám proboha zašvihanou plochu. Takže Maro, má to zabalený šest mega, co s tím?



Dále bych se chtěl omluvit za zklamání, jaké jsem musel způsobit někomu, kdo mne našel přes "podmiňovací způsob němčina". Rád bych mu pomohl, ale takové věci sem nesmí. Jsou fuj. Z mého čtyřletého studia němčiny pod taktovkou učitele vizáží připomínajícího dozorčího v lágru jsem si zapamatoval jen šílenost "Kdybych byl býval měl hodně peněz, koupil bych si nove Ferrari". A to ještě špatně.



No a nakonec Lena. Medvěd se jmenuje Puják. Jezdí všude po světě, už byl i v Tatrách. Je to velkej borec a s ničím se nesere. Jen do práce se mu nechce holomkovi. Ještě ji řekni, že mám velký péro a v něm kost, vole! Ehm. Taky tě pozdravuje! Ohledně otvíráku tě beru za slovo, ale podojmout jsem nechtěl.


Pujak po zpovedi


A to je pro dnešek všechno. Ty parchante, proč sem dáváš tuhle idiotskou fotku? Dej tam radši tu jak jsem tam s těma dvouma kozatejma grizzlicema!