Tak jsem se tak v kůlně prohrabával sběrem určeným k podpalu, který k nám nosí tety, co bydlí v paneláku a tudíž papír nemají kam cpát. A mezi perlami jsem opravdu objevil tu pověstnou svini.


Jde o časopis Dievča, patnáct let starý plátek, který tehdejším teenagerkám nahrazoval různé Dívky a Cosmogirl dneška. Poprosil jsem Myrnu, ať koupí něco nového, že to srovnám, ale nevím, jestli toho budu vůbec schopen.Po prolistování nejnovějšího čísla Cosmogirl mám totiž chuť čeknout značkovost trenýrek a jít osexovat nějakou tu paštičku. Jo to by bylo kůl zmáknout nějaký nový bed_zážitky. Ještě nějakej ten fejslift abych zakryl age a bude! Jenže mám current buchtu, tak nevím, jak ta by na to lookla. Upřímně řečeno, Dievča taky používá jazyk, který není český, ale to je tím, že je celá ve slovenštině.Jen tak pro ukázku předkládám Cosmotrapas z kategorie "kruťáckej horor – nech si uříznout hlavu" od osmnáctiletého Cyrila s názvem Falešnej brand.

Jednou jsem se fakt vyfiknul (koupil jsem si brand:new kalhoty a měl jsem čerstvej melír) a šel jsem na dýdžinu. Už v tramce mi bylo divný, že na mě všichni koukaj, dokonce i driver zastavil a šel si mě prohlídnout. Na dýdžině jsem si stoupnul doprostřed a začal balit nějaký paštiky. Už jsem měl jednu skoro vosexovanou, když se ke mně naklonila jedna její kámoška a zašeptala mi, že mý kalhoty s drakem nejsou značkový! Celej jsem se roztřás, rozrazil dav a rudej jsem doběhnul domů, kde jsem brečel celej den.Teda… nemám slov. To si musel někdo vymyslet! Nikdo osmnáctiletej by se přece nejmenoval Cyril. Možná Cyrus, nebo Cyr1l. A taky by určitě nepoužíval správně zájmena mě/mně. Jen tak přemýšlím, do které kategorie by zařadili mou historku, kde figurují tělesné tekutiny, cizí chlap a Kaufland. Asi nikam. Neměl jsem melír.