…dnes přibyl další. Asi bych si to měl nějak urovnat, ale otázka zní – jak? Něco mi říká, že se to neobejde bez hrabání se v html, což by znamenalo porušit naši nepsanou úmluvu – já se nehrabu v html a html se nehrabe ve mně. Jenže žádný z odkazů vyhodit nemůžu.

Knedlův rozcestník? Kdepak – takový záběr zájmů má málokdo a mimojiné, odkazuje i sem:-)

Hollywoodská burza? Největší kandidát na smazání, jestli Aliens vs Predators s Hellboyem nebudou dva trháky, tak se propadnu do červených čísel…

Filmové horrory? Co bych to byl za fanouška, sice s některými názory recenzentů nesouhlasím, ale stránka je to vynikající.

Diskusní list? No… lopuch sice už není co býval, na cool vlně přijela nová krev a já pomalu začínám nestíhat. Ale tak… z nostalgie a kvůli soutěžním klubům.

Obrázková droga? Griddlery ani náhodou! S Myrnou atakujeme první stovku a příští rok v dubnu poskočíme do první šedesátky! Ne, kecám, ale určitě to droga, co chytne a nepustí, je. A trochu potrápit mozek neškodí, ne?

Říkali mi Leni? První knížka, kterou nám cpali ve škole do hlavy, hned po Odvážné školačce a veledílu Timur a jeho parta. No a odkaz vede na stránky, kam si „vynáší vysypávat věci z hlavy“ Leňa. Na první pohled halabala, ovšem kdo zahrábne trochu hloub, najde skutečně perly.

NHL Witch Project? Ten se tam ani neohřál – stránka, kterou dělá Knedle a pár lidí z Lopuchu na ni bude psát své názory o NHL. Tak se někdy přijďte podívat, píšu tam i já:-)

Jen jedno mi vrtá hlavou. Orientujete se v tom? Nebo takhle – kliká na to vůbec někdo?:-)