Rozhodně zde nehodlám předstírat, že umím anglicky. Ani nechci dělat reklamu fastfoodu, kde určitě mrzačí kuřátka, prasátka a saláty, ale proč se nesvěřit, že…

Včera jsme v Brně objevili nový fastfood. Byli jsme na Zelňáku (Zelný trh) pro nějakou zeleninku a když jsme šli na Masarykovu, tak jsme narazili na restauraci Everytime. Je umístěná na levé straně ulice Orlí (jestli je to ještě ona) a je úplně nová.

Sortiment je poměrně malý, ale nají se tam i vegetarián. Co si pamatuji mají 3 druhy burgerů (nejlevnější cheeseburger za 29 – chlapci dávají čtyři hvězdičky z pěti, má totiž narozdíl od Maca chuť!!), pár baget (např. Chicken Parmazán), pity (málo zeleniny, maso, hranolky, dressing vše v kukuřičné placce), toasty, saláty (VYNIKAJÍCÍ Royal – dívky daly jasně pět hvězdiček z pěti) nějaký shake, jogurt a kafe by se tam taky našlo.

Proč to sem píšu. Kdyby náhodou honila ve městě někoho mlsná, doporučuju… Sice to není betálna chálka od Ludi nebo studený bramborák, ale jde to. Nemluvě o čínských fastfoodech. Docela by mne zajímalo, jestli se tu najde někdo, kdo si dával něco dobrého v čínském bufetu na Kotlářské.

Najde? Inu… na podzim se dělal na MZLU (zemědělka) v Brně hygienický průzkum kvality stravování. A čínský bufet na Kotlářské vyhrál. Jídlo v něm dělané, je dělané opravdu s láskou. Tedy alespoň majonéza. Našli v ní sperma nejméně od dvou mužů.