Archive for the ‘Okolokola’ Category

Dnes je krásný hlen!

Dlouho jsem si myslel, že zima strávená v artkických podmínkách mé tělo otužila dostatečně, nicméně častější pobyt na jihu Moravy patrně vykonal své a odolnost vůči vnějším virům a bakteriím je fuč. Read more

Akné, černé tečky…

Prostě problémy s obličejem. Podle televizních reklam tyto trable postihují zejména dívky, které vypadají úplně stejně před i po aplikaci. Takže je jasné, že mě trápí něco úplně jiného. Read more

Mezi svátky…

… byly samý pátky! A to nemyslím opálené druhy osamělých existencí, ale regulérní konce týdnů, kdy může člověk konečně vypnout z pracovního nasazení a vrhnout se na uklízení, četbu kvalitní literatury při sklence cherry a samozřejmě konzumaci dietních víkendových salátů. Read more

Vždy o krok pozadu…

… no co se dá dělat! Někdo musí být ten hrdina kryjící ústup. Přední linie již leží v nemocnicích pod kuratelou sličných sestřiček a zadní voj sestávající se často jen z jednoho vojáka pomalu krvácí při odrážení hord levou a barikádování pravou.
Read more

Šaty dělají člověka

Je to pravda odvěká! Tedy spíše od doby, kdy první opičku napadlo vlézt do druhé opičky, ale to je jedno. Read more

Práce hrou!

Je jasné, že pokud patříte mezi rentiéry, politiky či učitele tělocviku, tak si po přečtení budete říkat „A? To já se v práci bavím každý den!“ Ale každý to takhle nemá… Každý ne… Read more

Reloading…

Nevím, jestli si toho vůbec někdo všiml, ale zavládla tu nějaká menší tvůrčí krize. Na to mám jedinou odpověď, stejnou, jako ve všech minulých případech – to se brzo změní! Read more

N.O.H.A. aneb Majáles fail

O skupině N.O.H.A. jsem sice slyšel už dříve, ale až do koncertu jsem si myslel, že jde o českou provenienci. Že jde o zkratku Noise of Human Art mě docela překvapilo a jsem rád, že podobnou cestou nejde například kapela Šepot umrzajícího ledu i náledí. Read more

Messiho pocity

Uznávám, že jsou teď nadpisy poněkud monotématické, ale myslím si, že se to ztratí. Zvlášť teď, kdy jsou noviny plné jistou paní. Tedy články o ní, samozřejmě… Read more

Zelené je pivo, fotbal to je hra!

Po době delší, než bych si kdy pomyslil, jsem opět navštívil hospodu za účelem pití a nikoli stravování. Na stravování sice také došlo a hospod bylo v průběhu večera více, ale to na věci nic nemění. Read more

Return top